www.pralniadywanowlodz.pl:

Kontakt

Łódź, ul. Senatorska 58
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 6666 22 444

Mapa dojazdu

 

Doskonale wiemy jakim problemem jest zabrudzony dywan. Wystarczy chwila nieuwagi i kieliszek wina, które miało być takie pyszne i zadziałać odprężająco, zmienia się w jednej chwili w koszmar dla pani domu. Nasza pralnia dywanów oprócz tego, że wywabi z Twojego dywanu plamę po winie to na dodatek zrobi to z uśmiechem.

Żyjesz w ciągłym biegu i często samochód zastępuje Ci dom? Wiemy jakie to ciężkie brzemie – jedzenie na wynos i podjadanie podczas prowadzenia auta. Niespodziewanie trzeba hamować, bo ktoś stwierdził (wbrew przepisom), że ma pierwszeństwo na drodze. Tapicerka zalana, a kiedy ostatnio na tylnej kanapie siedziały dzieci to również nosząca plamy po ketchupie. Jednak Pralnia dywanów Łódź i z tym sobie poradzi z nie mniejszą radością – tapicerka meblowa również nam nie straszna.

 

Nasza pralnia dywanów wykonuje swoje usługi zarówno u klienta, jak i we własnej pralni. Bez obaw! Nie musisz nam przywozić swojego dywanu. Chętnie go od Ciebie odbierzemy, a następnie dostarczymy już wyczyszczony – posiadamy własny transport.

Środki do czyszczenia dostarcza nam autoryzowany dystrybutor chemii, firma TERSUS!

Gwarantujemy najwyższą jakość usługi oraz pełne zadowolenie z wyników naszej pracy!

Zapraszamy do kontaktu:
- ul. Senatorska 58, Łódź
- tel. 666 622 444

 

Copyright © Pralnia Dywanów i Tapicerek Łódź
Czyszczenie dywanów i tapicerek samochodowych i meblowych

Łódź, ul. Senatorska 58
kontakt@pralniadywanowlodz.pl
Tel. 6666 22 444
Polityka Prywatności

Wykonanie strony www