www.pralniadywanowlodz.pl:

Pranie tapicerki samochodowej

Pralnia dywanów i tapicerek Łódź to firma oferująca całoroczną usługę czyszczenia i pranie tapicerki samochodowej i dywanów w Łodzi.

Posiadamy doświadczenie w usuwaniu zabrudzeń oraz odplamianiu zarówno tapicerki skórzanej jak i zwykłej. Różnorodność dywanów jaka przewinęła się przez nasze ręce ugruntowała umiejętności profesjonalnego czyszczenia jakimi dysponują nasi pracownicy.

W naszej pracy używamy tylko sprawdzonych i markowych środków chemicznych, dzięki współpracy z Autoryzowanym Dystrybutorem środków chemicznych przeznaczonych do prania dywanów. Wszystko odbywa się więc z profesjonalny i bezpieczny dla zdrowia sposób, nie tracąc przy tym na wysokiej jakości.

Nasz transport nieprzerwanie odbiera przez cały dzień dywany od klientów, by potem – już wyczyszczone i dobrze zapakowane – odwieźć je do każdego zleceniodawcy na terenie Łodzi.

Możemy także przeprowadzić całą procedurę czyszczenia na miejscu, dzięki profesjonalnym i mobilnym narzędziom prac, których używamy.

Pranie tapicerki samochodowej Łódź

Cały rok przyjmujemy zlecenia na tapicerkę samochodową – również suszymy, by auto wracając do klienta było od razu możliwe do użycia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wymogów, jakie należy zachować podczas czyszczenia wnętrza auta. Pranie tapicerki samochodowej w naszym wykonaniu, odbywa się za pomocą minimalnej ilości wody ze względu na dbałość o układy elektroniczne w Państwa pojeździe. Wielokrotne wykonanie tej usługi na terenie miasta Łódź, dało nam możliwość rozszerzenia naszej oferty, która aktualnie obejmuje:
- pranie tapicerki samochodowej (foteli, podłogi itd.),
- czyszczenie dywaników i bagażnika,
- konserwacja i mycie elementów plastykowych.

Nasza, znajdująca się w Łodzi, firma podejmie się każdego wyzwania, obejmującego pranie tapicerki. Środki dostosowujemy do wielkości zabrudzenia oraz materiału, którego czyszczenie obejmuje nasze zlecenie. Sprawia to, że z praniem tapicerki nigdy nie mamy żadnych problemów, a efekty naszej pracy są jednocześnie najlepszą wizytówka naszej działalności.

Nie ustajemy w podnoszeniu kwalifikacji naszego zespołu, by w pełni móc odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów oraz na wymogi jakie stawia nam rynek czyszczenia dywanów i tapicerek.

Nasi klienci chętnie do nas wracają!

Pranie tapicerki samochodowej Łódź, Senatorska 58

Tel. 6666 22 444

Copyright © Pralnia Dywanów i Tapicerek Łódź
Czyszczenie dywanów i tapicerek samochodowych i meblowych

Łódź, ul. Senatorska 58
kontakt@pralniadywanowlodz.pl
Tel. 6666 22 444
Polityka Prywatności

Wykonanie strony www