www.pralniadywanowlodz.pl:

Pralnia dywanów i tapicerki Łódź

Serdecznie witamy na stronie naszej Pralni Dywanów i Tapicerki z Łodzi!


Największa Pralnia Dywanów w Łodzi przy Autoryzowanym Dystrybutorze Chemii do prania dywanów TERSUS.

Tel. 6666 22 444

Pranie Tapicerki Łódź, Senatorska 58

Zapraszamy Do Swojej Siedziby w Łodzi na Ulicę Senatorską 58 Najlepiej po Wcześniejszym Kontakcie Telefonicznym. 

Dywan Można Przywieźć Samemu lub Zamówić Nasz Transport.

Ponadto Zajmujemy Się Czyszczeniem Tapicerki Meblowej i Samochodowej W naszej Pralni lub u Klienta.
Jako najbardziej rozwinięta firma na terenie naszego miasta oraz dysponująca dostępem do zaawansowanych technologi piorących, pragniemy zaoferować Państwu nasze usługi. W skład naszej oferty wchodzą kompleksowe:

- pranie tapicerki samochodowej oraz meblowej (bez względu na rodzaj materiału)

- pranie dywanów (bez ograniczeń co do wielkości, rodzaju zabrudzenia oraz jego stopnia, a także materiału).

Dzięki temu pranie dywanów oraz tapicerki samochodowej i meblowej nie stanowi dla nas żadnego problemu, a nasi klienci nie muszą obawiać się, iż materiał zostanie w jakikolwiek sposób pozbawiony swoich walorów wizualnych. Renomowana chemia piorąca pozwala nam między innymi na bezpieczne przeprowadzenie każdego zlecenia, bez uszczerbku dla pranego surowca i jego trwałości.

W ramach usługi oferujemy również odbiór dywanów od klienta, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by dostarczyli nam go Państwo we własnym zakresie. Dzięki temu pranie dywanów może przebiegać we właściwych warunkach, a nasi klienci nie muszą martwić się transportem (w obie strony). Jeśli zaś chodzi o pranie tapicerki samochodowej oraz meblowej to jesteśmy w stanie podjąć się go zarówno w siedzibie naszej pralni dywanów, jak i u klienta.

Z entuzjazmem i radością wywabimy wszelkie plamy po winie, błocie, jedzeniu i wiele innych, które nieopatrznie zepsują estetykę wnętrza Państwa domu lub auta. Pranie dywanów i tapicerki samochodowej oraz meblowej traktujemy w pełni profesjonalnie oraz wykonujemy przy pomocy markowego sprzętu, współpracującego ze stosowanymi przez nas środkami chemicznymi. Wszystko po to, by należąca do nas pralnia dywanów kojarzyła się Państwu z satysfakcją!

Siedziba naszej pralni dywanów znajduje się pod adresem ul. Senatorska 58 w Łodzi. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty lub ustalenia szczegółów Państwa zlecenia na pranie tapicerki samochodowej oraz meblowej, a także pranie dywanów każdego typu.

Copyright © Pralnia Dywanów i Tapicerek Łódź
Czyszczenie dywanów i tapicerek samochodowych i meblowych

Łódź, ul. Senatorska 58
kontakt@pralniadywanowlodz.pl
Tel. 6666 22 444
Polityka Prywatności

Wykonanie strony www